Ігор Артюшенко: На жаль в парламенті відбувається передвиборча президентська кампанія

Про це заявив народний депутат, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко в парламентському ефірі на телеканалі «Рада».

«Коли в парламенті з десяток кандидатів у Президенти, звичайно вони намагаються використовувати трибуну і порядок денний для свого політичного піару. Можливо розробити законопроект, який заборонив би займатися політичним піаром у стінах парламенту, але я не вважаю, що він має шанси на ухвалення. Тому що політики зацікавлені говорити, рекламувати себе, і це їм, до речі, зараз забезпечує діюче законодавство», – зазначає Ігор Артюшенко.

Народний депутат окреслив головні рішення, які були прийняті минулого тижня в парламенті:

«Завдяки чіткій позиції спікера Верховної Ради у четвер була прийнята низка законів різної тематики: закону про трансплантацію, продовження роботи ТСК по вбивству Катерини Гандзюк, питання фінансового сектору, питання ратифікації. Також почали розглядати Закон про державну мову», – сказав парламентар.

Народний обранець розповів своє бачення та розуміння важливості Закону про мову:

«Я вважаю, що Закон про мову необхідно прийняти. Фундамент держави – це питання церкви, мови, декомунізації та освіти. Потім ми визначаємо, яка податкова система у державі, яке екологічне законодавство у державі, а без фундаменту держава не будується і це дає можливість нашому зовнішньому агресору, нашим міжнародним друзям, але у яких є свої інтереси, гратися на відсутності базових основ. Нарешті ми дійшли до моменту коли ми здатні прийняти Закон про мову», – заявив нардеп.

У ході програми народний депутат Ігор Артюшенко прокоментував інформаційні закиди стосовно ситуації по Укроборонпрому:

«Чомусь тільки зараз журналісти про це заговорили. Насправді, наскільки мені відомо, це був коментар правоохоронних органів, більше двох років тому – щодо цих фактів була заведена кримінальна справа і не одна, і вона розслідувалися. Частина цієї кримінальної справи опинилася у «відомих» журналістів і вони її оприлюднили. Тобто чиясь рука висмикнула частину кримінальної справи, яка була до того заведена і слідство тривало. Тому не правильно говорити, що не було кримінальних справ, що ніхто не займався боротьбою з корупцією і можливими оборудками в Укроборонпромі» – наголосив Ігор Артюшенко.

Президент Петро Порошенко чітко окреслив свою позицію і підтримав відсторонення Гладковського з посади РНБО, заявивши, що ніхто не зможе прикриватися ні посадами, ні прізвищами:

«Це питання Глава держави поставив на власний контроль, тому все, що залежить від компетенції Президента він виконав – своїм рішенням відсторонив людину від посади, щоб вона не змогла прикриватися своїм високим статусом. Далі питання САПУ і НАБУ, Генеральної Прокуратури» – підсумував Ігор Артюшенко.

Артюшенко.