Ігор Артюшенко нагородив кращих знавців дебатної майстерності

На такій позитивній ноті відбулось завершення другого етапу всеукраїнського проекту «Школа дебатів».

Протягом двох місяців запоріжці мали змогу вчитися дебатній майстерності та ораторському мистецтву. Організатори проекту – громадська організація «Солідарна Молодь» за підтримки партії «БПП «Солідарність», долучали до занять кращих спікерів, серед яких були відомі політики місцевого та всеукраїнського рівня.

Кожну суботу активні запоріжці дискутували на актуальні теми, обговорювали події в Україні і в світі, обмінювалися досвідом, вчилися та заводили нові знайомства. На фінальному занятті слухачі отримали сертифікати, які підтвердили наявність нових знань, а кращі випускники – корисні подарунки від партії.
З успішним завершенням «Школи дебатів» запоріжців привітав народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

IMG_7353

– Головна зброя будь-якої людини це вміння говорити, переконувати, вміння правильно висловлювати свою думку. 

Будь-яка професія, пов’язана з розумовою діяльністю, доводить, що успіх людини в багатьох випадках залежить від того, як вона доносить свою позицію. Я сподіваюся, що отримані знання позитивно вплинуть на вашу подальшу діяльність, чим би ви не займалися, – сказав парламентар.

Отримані навички слухачі мають намір використовувати в своїй професійній та громадській діяльності.

Для активіста Дениса Нечепоренка публічні виступи є справою буденною, і тому він прагне вдосконалюватися в цій сфері. Проте Денис впевнений – знання, які дає «Школа дебатів», будуть корисними навіть тим, хто ніколи не планує робити промов.

IMG_7295

– Школа дебатів – проект, що перш за все, допомагає вдосконалити свої навики як промовця, але одночасно й об`єднує молодь з різних сфер і інтересів. Вміння правильно та зрозуміло донести свою точку зору важливо в абсолютно всіх професіях, а отриманні знання, впевнений, ще не раз знадобляться учасникам. Дякую організаторам за цікавий проект та нові знайомства, тем ще безліч, тому з нетерпінням чекаю на нову школу, – зазначає активіст.

Думку Дениса розділяє і Віталій Кубрак. За фахом Віталій лікар, але дебатну майстерність відточує вже вдруге. Каже: життя – це постійне самовдосконалення.

IMG_7345

– За ці чудові два місяці, всі учасники  згуртувались і стали дуже дружніми. Школа не тільки вчить доводити свою правоту, але і гуртує. Вона дає не тільки знання, але і допомагає відточити вміння. Я, як випускник першої школи, дійсну цінність цього проекту почав розуміти, коли побачив рівень виступу людей, які прийшли вперше. Ти бачиш і згадуєш ті часи, коли був  таким же. І ти розумієш, що навіть після другого випуску з радістю підеш на третій, четвертий і так далі. Адже життя – це постійне навчання і самовдосконалення. Дякую організаторам за надання такої можливості, – висловився Віталій.

«Школа дебатів» виправдала очікування не тільки учасників, але й організаторів. Координаторка проекту в Запоріжжі Тетяна Панченко впевнена: серед слухачів школи є нові молодіжні лідери, які обов’язково проявлять себе в багатьох сферах.

IMG_7330

– Школа Дебатів – це унікальний проект, який не просто дає можливість навчитися чомусь новому, а створює відповідальних лідерів. Основною метою нашої школи було навчити учасників якісно аргументувати свою точку зору та відкидати популізм. На мою думку, мета досягнута. Дуже рада бачити прогрес учасників, адже всі вони дуже виросли за ці два місяці. Я переконана, що попереду в них ще безліч перемог у дискусіях!

Завершення другого етапу «Школи дебатів» не ставить крапку на тренуваннях. Далі у учасників – всеукраїнський дебатний турнір в Києві.