Ігор Артюшенко нагородив запорізьких спортсменів

В Запоріжжі пройшов турнір з дзюдо «Веселі свята» на призи народного депутата України Ігоря Артюшенка.

Змагання проводилось серед молодших юнаків. На татамі вийшло близько 70 спортсменів, які представили провідні школи з дзюдо Запоріжжя. Змагання проходили на базі Запорізької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. В рамках дитячого турніру спортсмени розіграли комплекти медалей. Також з нагоди новорічних свят молоді атлети отримали солодкі подарунки.

«Спорт – важлива складова нашого життя. Він прививає жагу до перемог, здатність боротись, формує силу тіла і духу. Я обіцяю і надалі підтримувати тренерів та дітей, сприяти їх участі у змаганнях, на яких вони прославляють наше місто, державу. Бажаю, щоб наступний рік був більш привітним для наших спортсменів, а бажання перемагати залишалось з вами і надалі», – зазначив Ігор Артюшенко.

Після змагань народний депутат відвідав тренування борців греко-римського стилю. Хлопці подякували депутату за багаторічну підтримку та допомогу у тренуваннях та участі у чемпіонатах. У свою чергу, парламентар вручив солодкі подарунки та привітав спортсменів з прийдешніми святами.

2

3

1