Ігор Артюшенко: Нам вдалося провести чесні, прозорі вибори і це найбільша перемога

В ефірі телеканалу «Рада» народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував перебіг виборчого процесу в Україні, зокрема – підсумки першого туру виборів Президента.

«Нам вдалося провести чесні, прозорі вибори і це найбільша перемога. Таким чином був розвінчаний міф проте, що в Україні не демократична влада, що Україна не спроможна провести вибори. Вся міжнародна спільнота, окрім країни-агресора, визнала, що вибори відбулися в прозорий спосіб та порівняли їх з виборами у Франції та США. На прикладі чесних виборів ми показали всьому світові, що Україна рухається європейським шляхом», – наголосив народний обранець.

Парламентар дав оцінку та поділився думками з приводу фінішної прямої виборчої кампанії:
«Для мене Президент один, нехай люди визначаються, єдине, що хотів, щоб цей задекларований, отриманий кров’ю під час Революції Гідності курс на Європейський рух і НАТО був збережений. Щоб ми подалі рухалися від Московської колонії до справжнього, цивілізованого світу. Цього я хочу і буду максимально робити все від мене залежне. В України немає іншого майбутнього ніж повернутися в Європу»,підсумував Ігор Артюшенко.