Ігор Артюшенко обговорив перебіг розслідування резонансних кримінальних справ у Запоріжжі з Генеральним прокурором України

Минулого тижня на спільному засіданні Комітету з питань запобігання і протидії корупції та Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, яке пройшло за участю голови СБУ Валентина Наливайченка, Генпрокурора Віталіа Яреми та голови МВС України Арсена Авакова, народний депутат Ігор Артюшенко звернувся до Генерального прокурора, піднявши питання безкарності осіб, причетних до корупції в Запоріжжі.

Віталій Ярема, в свою чергу, запропонував народному обранцю зустрітись та окремо обговорити всі болючі питання.

Сьогодні відбулась запланована зустріч, під час якої була детально обговорена ситуація, що склалась в Запоріжжі, а також перебіг розслідування резонансних кримінальних справ.

Результат зустрічі з Генеральним прокурором, народний депутат висвітлив на свій сторінці у соцмережі Facebook.

«Переговорили щодо протизаконної діяльності ОПГ «Анісімов-Сін-Пеклушенко» в Запоріжжі. Також переговорили по заведеним кримінальним справам щодо діяльності комунальних підприємств міста, ряду департаментів та управлінь міськради та по окремим посадовим особам. Про перебіг  розслідування і тих осіб, яким вже оголошено про підозру чи має бути оголошено найближчим часом.

Розмова вийшла детальна і по-суті.  Конкретизувати тут не маю права через «таємницю слідства», а тому зазначу «взагалі».

Ярема мене переконав і запевнив в тому, що є повне розуміння ситуації з боку ГПУ, що ті, хто причетний до фактів розкрадання державних коштів та коштів місцевої громади, до відправлення «тітушок» до Києва та відвертої антидержавної діяльності, будуть притягнуті до відповідальності.

Ніяких «блоків» у розслідуванні злочинів бути не може і «домовитись» чи «загубити» кримінальні справи не вийде. Отже – наступаємо!», – зазначив Ігор Артюшенко.