Ігор Артюшенко організував для дітей військовослужбовців прогулянку на «Ракеті»

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко ініціював прогулянку для дітей учасників АТО на швидкісному катері «Ракета». Дітлахи мали змогу побачити видовищні пейзажи та дізнатися цікаві факти з історії Запоріжжя.

Ігор Артюшенко зауважив, що таким чином він намагався привернути увагу громадськості до проблем водної сфери, адже в разі розвитку галузі подібні водні експреси могли би регулярно курсувати Дніпром.
19239534_10209566675906244_1560967492_n
– У Верховній Раді України створили міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток річок України», головою якого став народний депутат БПП Андрій Вадатурський. До об’єднання долучились депутати-мажоритарники в округах, яких є великі річкові артерії. Мета створення полягає в тому, щоб розробити актуальне законодавство, яке зможе відновити судноплавство, суднобудування, поліпшити екологію на річках і відновити пасажирські перевезення.

Першим етапом роботи в рамках об’єднання стала організація туру пасажирського лайнера «Ракети» по Дніпру. Вчора це був Херсон, сьогодні Запоріжжя, а завтра Дніпро. Це зроблено, щоб звернути увагу громадськості, преси та місцевого політикуму на те, що Україна багата на річкові артерії, – пояснив Ігор Артюшенко.
IMG_4171
Народний обранець додав, що перевезення водним транспортом дешевше, ніж залізничним або автомагістралями. Він зробив акцент на тому, що у водній сфері наразі великі перспективи.

– Сьогодні тут зібралися діти військовослужбовців – це як наша маленька данина їх батькам, які зараз знаходяться на передовій.

А в подальшому ми будемо працювати над тим, щоб зробити сучасне законодавство, яке зможе відновити річковий транспорт. Для залучення великих інвесторів потрібно зменшити податкове навантаження. Саме створення сприятливого інвестиційного клімату є однією з першочергових задач міжфракційного об’єднання, – підсумував нардеп.