Ігор Артюшенко: «Переконаний, що здоровий глузд має перемогти, а перше квітня вже давно закінчилося»

У прямому включенні 5 каналу з ВРУ народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував перебіг першого туру виборів, розповів про роботу фракції і окреслив плани парламентарів на найближчі пленарні тижні.

«На цьому тижні було засідання нашої фракції, яка практично вся була в зборі, а це дає надію на плідну працю. Обговорили результати виборів першого туру, і дійшли висновку, що головна мета досягнута, а саме – проведення у країні під час зовнішньої, гібридної агресії: чесних, прозорих виборів, враховуючи всі ці ризики, це вже перемога всієї системи влади в Україні та всієї команди. Вважаю, що вибори відбулися у чесний, демократичний спосіб, але ризиків було багато: силові сценарії та громадські активісти, які намагалися зірвати вибори»зазначив народний обранець.

У ході програми Ігор Артюшенко розповів, що очікує від другого туру виборів:
«Наш кандидат Петро Порошенко у другому турі повинен отримати остаточну перемогу і більшість громадян його підтримають. На моє глибоке переконання, Україна повинна продовжувати шлях до ЄС та НАТО, бо країні потрібна стабільність для подальшого розвитку. Переконаний, що здоровий глузд має перемогти, а перше квітня вже давно закінчилося» – поділився враженнями парламентар.

Народний обранець наголосив на важливості проведення дебатів між кандидатами. Він зазначив, що необхідна серйозна розмова по суті, щоб кожен чітко окреслив свій план розвитку, висловив свою позицію стосовно питань безпеки, економіки, міжнародної діяльності і дав розлогі відповіді на питання, які турбують громадян.

Наприкінці Ігор Артюшенко окреслив плани на наступні пленарні тижні:
«На цьому пленарному тижні залишилося близько сорока відсотків правок за мову, якщо робота буде продовжуватися, як продовжувалася останній час, сумніваюся, що ми вийдемо на голосування. Тому, що у Раді є окрема фракція, яка п’ять років ховається в правому кутку та робить усе можливе, щоб максимально затягнути процес. Що стосується закону про імпічмент – цей закон звичайно буде прийнятий. Все залежить від роботи парламенту – якщо встигнемо, то можемо зібратися на позачергову сесію та ухвалити, або ж ухвалити вже після 21 квітня»підсумував нардеп.