Ігор Артюшенко підтримав запорізький футзальний клуб

Вчора, 12 вересня, народний депутат України Ігор Артюшенко відвідав відкрите тренування футзального клубу «АРПИ» Запоріжжя, спортсмени якого готуються взяти участь у Екстра-лізі Чемпіонату України.

Раніше керівництво клубу звернулось до Голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з проханням надати допомогу у підготовці до важливих змагань. Парламентар відгукнувся на їх прохання.

Наразі команда готується до першого матчу першості, який пройде вже на цих вихідних в Запоріжжі. Перед важливою грою проти столичного клубу «Хіт» хлопці наполегливо тренуються.

Під час зустрічі спортсмени подякували політику за підтримку та пообіцяли по максимуму викластись в наступному сезоні української першості.

Зазначимо, що за підсумками попереднього сезону запорізький клуб «АРПИ» зміг вибороти золоті медалі першої ліги Чемпіонату України. Тепер же перед хлопцями стоїть нова, більш амбітна мета – спробувати свої сили у змаганнях проти ТОП-клубів нашої держави.

«Спорт – це не лише здоров’я та фізична підготовка молоді, але і шанс власними успішними виступами прославити рідний клуб, місто, а згодом і Україну. Я радий, що в нашому місті знайшлись ентузіасти, які відроджують футзал в Запоріжжі, повернути нашим вболівальникам яскраві та видовищні перемоги улюбленої команди.

Бажаю хлопцям вдалого виступу у Чемпіонаті України та подальших спортивних звершень», – зазначив народний депутат України Ігор Артюшенко.