Ігор Артюшенко підтримав зняття недоторканості з п’яти нардепів

Генеральний Прокурор України Юрій Луценко направив до Верховної Ради подання про зняття недоторканості з п’ятьох народних обранців, яких підозрюють в отриманні хабара та інших правопорушеннях. Ініціативу прокурора підтримав народний депутат України. Голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко. В інтерв’ю журналістам він зазначив, що зняття недоторканості необхідне для проведення слідства.

Для того, аби приймати рішення щодо зняття депутатської недоторканості, я маю ознайомитися з матеріалами. Спочатку має відбутися засідання регламентного комітету, потім рішення комітету вноситься до сесійної зали і парламентарі голосують чи не голосують за це рішення… Зняття депутатської недоторканості, в першу чергу, необхідне для нормальної роботи слідства, аби посадовці були зобов’язані  ходити до суду, аби відповідні органи могли проводити слідчі дії. І за це парламент має проголосувати».

Я переконаний, що ми наразі маємо зняти недоторканість з усіх 5 народних депутатів, на яких є подання ГПУ. А ще буде краще, зняти недоторканість з усіх депутатів, – підсумував парламентар.

Подання про зняття недоторканості надійшли до Андрія Лозового , Олеся Довгого ,  Євгена Дейдея, Максима Полякова та Борислава Розенблата.