Ігор Артюшенко: “План «Шатун» не відбувся”

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко дискутував в політклубі Віталія Портнікова на телеканалі Еспресо. Тема ефіру – «Чи дійсно Україні загрожує нова хвиля дестабілізації?». В ході розмови народний депутат підбив підсумки тижня та заявив, що немає жодного сумніву в наявності російського сліду в мітингах, які збирали під Верховною Радою протягом останніх днів.

«Цей тиждень став чорним для країни-агресора, для її дипломатії. І питання Асамблеї Ради ООН по Криму, і питання продовження санкцій. Якщо раніше тільки українська дипломатія казала, що Крим – це окупована територія, то сьогодні це є доконаний факт: в світі це доведено і не може викликати жодних дискусій.

Я можу констатувати чітко, що план «Шатун» не відбувся. На цьому тижні були продовжені наші перемоги на світовому рівні і звичайно, вони будуть намагатись дестабілізувати ситуацію. Питання до наших політиків: чи вони усвідомлено підтримують російську агресію, чи не усвідомлено? Факт того, що це – план Кремля по розхитуванню ситуації є беззаперечним», – зазначив Ігор Артюшенко.