Ігор Артюшенко поділився політичним досвідом з учасниками молодіжного форуму

Протягом трьох днів, молодь з усіх куточків України навчалася у Запоріжжі ефективності впливу на політичні процеси. Організаторами масштабного форуму виступили німецький Фонд Конрада Аденауера та Партія БПП «Солідарність».

Політичним досвідом з молодими українцями поділився народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко. Запорізький парламентар є одним з наймолодших народних обранців, який свого часу пройшов шлях політичної та громадської діяльності у якості активіста. З його участю відбулися незворотні процеси у місті.

Ігор Артюшенко зробив акцент на відповідальності молоді не лише у міжвиборчий період, а й у день виборів.

Українська молодь з кожним роком стає активнішою і це дуже приємно. Варто згадати всі три революції, що відбулися в Україні за час Незалежності. Маю на увазі революцію “На граніті”, “Помаранчеву революцію” та “Революцію гідності”, усі вони не обійшлися без української молоді, патріотичної та сміливої. Втім, ми мусимо усвідомлювати той факт, що електоральна орієнтованість усіх політиків зосереджена на людях “50+”, Логічність цієї тенденції ми можемо спостерегти із соціологічних зрізів. Люди у зрілому та похилому віці більш відповідальні саме у день виборів, вони приходять на дільниці і обирають владу саме вони. Цим продиктована інша проблема, у програмах політиків не буде інтересів молоді до тих пір, поки вони не стануть частиною електорату. Тож хочу закликати вас приходити на дільниці і робити свій свідомий вибір, – зазначив політик.

Про зміни за 4 роки у свідомості української молоді розказала заступниця голови секретаріату Партії БПП “Солідарність” Вірджинія Дронова.

З молодими людьми особливо наполегливо потрібно працювати, вони не приносять чогось особливо нового у суспільство. Нова генерація буде якісно змінюватися тоді, коли буде змінюватися освіта, зокрема політична. Тож, щоб отримати хороші результати, варто протягом багатьох років працювати все з новим та новим поколінням.

Про важливість впливу на політичні процеси саме молодого покоління наголосив і представник німецького фонду Тім Петерс.

– Українці, а особливо молодь мусять бути у постійному процесі розвитку та самовдосконалення. Власне ця зустріч дасть можливість отримати додаткові знання та нові знайомства молодим людям, які є частиною громадянського суспільства, яке мусить продовжити формуватися, – зауважив Тім Петерс.

Загалом на форумі зачепили декілька важливих аспектів впливу на політичні процеси. Це розбудова громадських організацій, моніторинг та контроль витрат з державного та місцевих бюджетів. Також обговорили пропозиції партії для молодих лідерів.