Ігор Артюшенко посприяв поїздці збірної області з художньої гімнастики на всеукраїнську першість

До запорізького парламентаря, голови Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігоря Артюшенка звернувся тренерський колектив збірної області з художньої гімнастики з проханням допомогти дівчатам поїхати на чемпіонат України.

Народний депутат України відгукнувся на прохання спортсменів та тренерів, надавши допомогу, завдяки якій збірна отримала можливість взяти участь у головних змаганнях країни – командному Чемпіонаті України.

Ігор Артюшенко також відвідав одне з тренувань збірної області та побажав молоді гідно представити свій рідний край та прагнути до подальших спортивних звершень, які в майбутньому прославлять як спортсменок та наш регіон, так і всю країну на світовій арені.

Також під час зустрічі парламентаря з тренерським колективом та командою, тренери отримали пам’ятні подарунки від політика.

За підсумками виступу у змаганнях, збірна Запорізької області змогла вибороти бронзові медалі. У складі команди виступали кандидати у майстри спорту Каріка Поліна, Харченко Анастасія, Гріу Марія, Панчук Олександра та Пересада Поліна.

Після повернення зі змагань і тренери, і спортсменки подякували Ігорю Артюшенку за надану допомогу. У свою чергу, парламентар підкреслив, що підтримка активної молоді, яка прагне спортивних висот та має бажання підіймати українській прапор в тому числі і на міжнародній арені, є приємною та відповідальною місією та гарантував і в подальшому надавати допомогу у становленні майбутніх спортивних зірок.