Ігор Артюшенко прокоментував чергову блокаду роботи антикорупційного комітету Ради

Народний депутат України, член комітету з питань запобігання корупції Ігор Артюшенко прокоментував черговий зрив засідання комітету, а також висловив свою думку щодо інших новин політичного дня. Зокрема, народний обранець відзначив, що деякі колеги вкотре блокують нормальний процес роботи комітету.

– Сьогодні о 14:15 мало відбутись засідання комітету, але частина депутатів не прийшли. Через відсутність кворуму ми так і не змогли приступити до розгляду питань порядку денного: проведення нового конкурсу аудитора НАБУ від ВР, антикорупційної експертизи і т.д. Ми бачимо саботаж роботи з боку окремої групи депутатів. Їх прізвища є публічними та відомі усім. Що робити з цим? Наступне засідання відбудеться 16 січня, вже після Нового року. Я сподіваюсь, що здоровий глузд переможе, всі депутати прийдуть, і ми зможемо приступити до роботи вперше за останні 4 місяці. Зараз у нас є цілий пласт з 300 законопроектів, які треба розглянути, – пояснив депутат.

Стосовно того, що СБУ викрила російського шпигуна в особі перекладача із апарату КМУ, то тут нардеп привітав таку новину, а також схвально оцінив можливість обміну затриманого на українських полонених:

– Я вітаю таку новину, бо в епоху гібридної війни нелогічно сподіватись, що у нас нема російської агентури. Щодо самого затриманого, то спочатку він має постати перед судом і отримати заслужене покарання. Після цього вже можна буде розглядати його обмін на наших героїв, бо я не вважаю, що український бюджет має роками годувати російських злочинців, – сказав Ігор Артюшенко.

Наприкінці політик пояснив, чому необхідно було прийняти рішення по обмеженню в’їзду в Україну для росіян без біометричних паспортів.

– Я вважаю, що це цілком логічно, і таке рішення могло бути прийняти і раніше. При цьому воно є цілком демократичним, бо отримати біометричний паспорт не є проблемою, і якщо до особи немає питань з боку СБУ, вона цілком вільно може приїхати до своїх родичів чи ще з якоюсь метою. Але часто під виглядом звичайних гостей з Росії можуть приїжджати хто завгодно, тому в’їзд за біометричними паспортами дозволить хоч якось контролювати цей процес, – резюмував нардеп.