Ігор Артюшенко провів особистий прийом громадян

На цьому тижні в рамках роботи на виборчому окрузі народний депутат України, Голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко традиційно провів особистий прийом громадян.

Мешканці Дніпровського та Заводського районів звернулись до парламентаря зі своїми скаргами та проблемами. Всього за два прийоми громадян було прийнято більше десяти звернень.

Значна частина проблем запоріжців стосувались сфери надання житлово-комунальних послуг, незадовільного стану житлового фонду, прохань посприяти розвитку інфраструктури багатоквартирних будинків зі створеними об’єднаннями співвласників.

Також мешканці звернулись з проханням надати консультацію з оформленням документів та питань взаємодії з органами влади, а представники громадських організацій просили підтримки народного депутата у захисті прав соціально незахищених верств населення.

Всі звернення були прийняті в роботу, а Ігор Артюшенко взяв на особистий контроль кожне з питань мешканців та гарантував посприяти їх вирішенню.