Ігор Артюшенко провів прийом громадян в Дніпровському районі

Запоріжці зверталися до народного депутата з хвилюючими питаннями.
Вже традиційно більшість мешканців району шукали допомоги у вирішенні комунальних питань. Запоріжці незадовільні роботою міських служб та управляючих компаній, призначених міськрадою. За словами городян, з виникненням негараздів вони залишаються наодинці з проблемами, адже вчасно та професійно усунути аварії більшість комунальників не в змозі.

Частина звернень стосувалася встановлення загальнобудинкових газових лічильників. Декілька років ця процедура була справжнім каменем спотикання серед містян та співробітників «Запоріжоблгазу». Працівники установи  встановлювали загальнобудинкові лічильники на багатоповерхівки. В разі, якщо мешканці виказували супротив (викликали поліцію, або не давали проводити роботи), будинок відключали від газопостачання.

16 січня Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу.  З прийняттям закону газові лічильники в будинках встановлюватимуться тільки за погодженням мешканців.

Втім працівники підприємства не ведуть роз’яснювальну роботу серед населення, і деякі запоріжці не знають про нововведення.
Ігор Артюшенко, як один з ініціаторів законопроекту, пояснив мешканцям району їхні права, зазначивши, що відтепер газове свавілля монополіста залишилось в минулому.
Частина звернень стосувалася невиконання судових рішень та пільг.
Парламентар взяв на особистий контроль кожне звернення. Народний депутат з командою, до якої входять кваліфіковані юристи та спеціалісти багатьох сфер, сприятимуть тому, щоб проблеми, з якими громадяни йдуть до парламентаря, були вирішені якнайшвидше.

photo_2018-02-23_14-32-37