Ігор Артюшенко привітав школярів з Днем знань

Сьогодні, 1 вересня, народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко завітав на свято першого дзвоника до школи №75, яка знаходиться у Заводському районі міста.

Також, народний депутат привітав всіх учнів, батьків та вчителів з початком навчального року та подарував учням школи-інтернату «Світанок» підручники.

«Цей день дуже важливий для кожного з нас, адже це нова сторінка в історії. Але найважливіший для тих, хто сьогодні йде в доросле життя та вперше сідає за парту.  Це нова сторінка, новий період, якій визначає майбутнє кожної дитини. Бажаю вам успіхів у навчанні. І не тільки високих оцінок, але і бажання навчатися постійно та здобувати досвід. Тому що ми живемо в час, коли світ стрімко змінюється та розвивається, і головне це рухатись тільки вперед. Адже саме за вами, підростаючим поколінням – майбутнє України. Якщо ми будемо патріотами, будемо любити свою землю – ми будемо розвиватись та рости, а разом з нами і держава!», – зазначив Ігор Артюшенко під час свого виступу.

1

2