Ігор Артюшенко приєднався до патріотичного флешмобу

У серці Запоріжжя, на острові Хортиця пройшов пісенний патріотичний флешмоб, приурочений до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.

Піснею запоріжці вшанували пам’ять борців за незалежність і соборність України, творців національної державності у минулому і теперішньому часі. Студентський хор «Запоріжжя» музичного училища ім. П. Майбороди виконав відомі українські пісні – «Молитва за Україну», «Гей, соколи» та марш січових стрільців «Ой у лузі червона калина».

До флешмобу долучились народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко, депутати міської ради фракції «Солідарність» Андрій Согорін та В’ячеслав Зайцев, а також небайдужі городяни, які разом з хором співали пісні.

«Сьогодні ми стали часткою патріотичного та дуже емоційного флешмобу. І ми ще раз оцінюємо вагомий внесок Української революції, її значення у становленні нашої державності, затвердженні України як незалежної, сильної та могутньої країни сьогодні. Ми вшановуємо всіх борців за свободу, які полягли за свою землю і сто років тому, і зараз», – сказав Ігор Артюшенко.

В рамках заходів в Січовій церкві Покрова Пресвятої Богородиці відбувся Молебень за Україну.

4 2 3