Ігор Артюшенко приєднався до зустрічі потягу єднання України “Труханівська Січ” у Запоріжжі

З Києва до Південної частини країни вперше прибув потяг єднання України «Труханівська Січ» зі студентами, волонтерами, громадськими активістами та військовими зі східних та західних областей. Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Зустріти гостей міста приїхав і народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко. Під час свого вітального слова парламентар наголосив, що саме завдяки єднанню нам все вдасться.

«Мені дуже приємно вітати всіх гостей міста на нашій славетній, святій землі, де починалось козацтво. Запоріжжя завжди було центром волі українців, борців за незалежність та майбутнє. І давайте сьогодні будемо єдині, будемо любити своє, рідне і тоді нам все вдасться», – зазначив Ігор Артюшенко.

Головною метою заходу є залучення молоді до створення демократичного громадянського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну. Це експеримент комунікацій серед різних верств населення, який надає поштовх до розв’язання хоча б кількох гострих питань. Це історичні, культурологічні та соціальні диспути, які організовуються з урахуванням особливостей кожного міста. За рахунок того, що основними учасниками й стали студенти та молодь із різних регіонів, організатори потягу єдності розраховують на отримання відповідей на питання про напрямки розвитку країни, про те, якою молоді люди хочуть бачити Україну.

2

1