Ігор Артюшенко розповів про перший день роботи нової сесії Верховної Ради

Про те, як парламентарі приступили до роботи після літніх канікул, народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко розповів в ефірі 5 каналу.

За словами народного обранця, він очікував, що більшість колег будуть зосереджені на наступних виборах, тому робота не буде продуктивною. Натомість в перший пленарний день вдалося прийняти п’ять  законопроектів.

–  Йдучи в зал після півторамісячної перерви, я очікував гіршого, бо думав, що остаточно всі політики займуться тільки виборами і роботи не буде, а будуть тільки епатажні заяви по черзі від кожного, а потім всі розійдуться по домівках. От десь півдня все-таки здоровий глузд перемагав, коли ми ухвалили п’ять законів, в тому числі закон щодо відчуження майна для працівників атомних електростанцій. А цей законопроект розглядали десь років три, – наголосив Ігор Артюшенко.

Парламентар спрогнозував, що з наближенням виборчої гонки деякі колеги все ж таки поглибляться в популізм.

–  Якщо принаймні темпом по п’ять законопроектів на день ми будемо ухвалювати, це буде дуже добрий темп. Єдине, що я все-таки в чомусь песиміст, і думаю, що з наближенням виборчої гонки, можливо, десь цей популізм «всіх проти всіх» буде переважати над здоровим глуздом. Подивимося, адже це залежить і від народних депутатів, і від реакції виборців, – підсумував Ігор Артюшенко.