Ігор Артюшенко сприяє виділенню субвенції для Запорізької області

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко ініціює виділення державної субвенції на соціально-економічний розвиток Запорізької області. Відповідний депутатський запит парламентар направив прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману.

Ігор Артюшенко зазначив, що у поточному році в державному бюджеті передбачена субвенція місцевим бюджетам на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій в обсязі 4 мільярдів гривень. Кошти субвенції частково розподілені п’яти областям, втім в цьому переліку Запорізькій області немає.

– Кожна з областей отримає по 181 мільйону гривень. Наразі в Запорізькому регіоні існує низка важливих питань, які потребують фінансової допомоги з боку держави. Це відновлення доріг, завершення газифікації окремих територій, забезпечення сільського населення централізованим водопостачанням та водовідведенням та ще багато іншого. – зауважив парламентар.

З проханням про сприяння у виділенні державної субвенції  на соціально-економічний розвиток Запорізької області до Ігоря Артюшенка звернувся голова ЗОДА Костянтин Бриль.