Ігор Артюшенко: Україну є кому захищати і давати гідну відсіч, бо час працював на нас

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко, коментуючи проведення позачергового засідання ВР щодо введення воєнного стану в Україні.

Він зауважив, що гібридна російська агресія вчора закінчилась, і РФ показала своє справжнє агресивне обличчя.

«Пряма атака росіян унеможливила продовження поширення байок про «їх там нєт», «громадянська війна», «гумконвої» та «ополченцев, які зброю купили в воєнторге». Навіть для клінічного ватника та «глибокостурбованого» європейського бюргера тепер це очевидна річ», – зауважив Артюшенко.

Він також звернув увагу на те, що українська армія у 2014 і українська армія у 2018 році – це дві різні армії.

«Це не 6500 солдат, а 225 000 загартованих військових. Це не проржавіла стара техніка, а оновлені, відремонтовані та закуплені кращі зразки озброєння. Це не розгублені або зрадницько налаштовані працівники МВС та СБУ, а вичищенні від колаборантів кадри, вишколені та навчені. Це Нацгвардія.

Це сотні тисяч досвідчених та загартованих в боях ветеранів АТО/ООС, які все розуміють і точно знають, що робити. Це оновлені системи забезпечення Збройних Сил.Це вмотивовані та здатні на неможливе волонтери. Це еліта нашої армії – ССО та ДШВ. Це джавеліни і ще багато чого непублічного. Тепер українські Збройні Сили в десятці найкращих армій Європи. Україну є кому захищати і давати гідну відсіч, бо час працював на нас», – відзначив Артюшенко.