Ігор Артюшенко відповів на запитання мешканців Заводського району

Народний депутат  зустрівся з мешканцями, які обслуговуються в відділі соціальної допомоги Заводського району. Ігор Артюшенко  відповів на найбільш хвилюючі питання жителів. Зокрема, городяни просили народного обранця роз’яснити основні положення реформ, які впроваджуються в Україні в останні роки.

Присутні обговорили переваги децентралізації. Жителі району розповіли, що відчувають вплив реформи – коли бачать, як проводиться ремонт доріг, як відновлюється стара та будується нова інфраструктура в місті.

Суть реформи полягає в тому, щоб вирішувати місцеві проблеми на місцевому рівні. Для цього значно збільшуються бюджети, які отримують території. За останні три роки кошторис Запоріжжя виріс майже в чотири рази, місто отримало гроші на втілення ініціатив, направлених на те, щоб зробити його сучасним та комфортним. На жаль, міська влада не хоче доцільно розподіляти отримані кошти, адже в минулому році бюджет розвитку не був освоєний в повній мірі. Тобто позитивних змін могло бути в рази більше, – зазначив депутат.

Ще однією актуальною темою стала медична реформа. Учасники зустрічі розпитали про головні зміни, які торкнуться українців після впровадження.

Окремо обговорили урядову програму «Доступні ліки». Більшість присутніх мешканців вже неодноразово безкоштовно отримували препарати в рамках ініціативи. В цілому запоріжці програмою задоволені, проте хотілося б, щоб у перелік ліків входило більше найменувань, зауважили вони під час спілкування з нардепом.

В порівнянні з минулим роком в 2018 році фінансування програми «Доступні ліки» збільшилося на 40 %, також на 20 % розширений перелік препаратів. Враховуючи цю тенденцію та популярність програми серед українців, можна сміливо розраховувати, що наступного року показники також виростуть, і доступних ліків стане ще більше, – сказав Ігор Артюшенко.

В ході зустрічі також були підняті комунальні теми, теми тарифів та пільг для пенсіонерів.

IMG_5489 IMG_5492 photo_2018-04-11_16-34-33