Ігор Артюшенко відвідав з робочою поїздкою Мелітопольський район

Вчора, 22 лютого народний депутат України Ігор Артюшенко відвідав Мелітополь та Мелітопольський район з робочою поїздкою, в рамках якої провів зустріч з партійним активом та представниками «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у місцевих радах.

Під час робочої зустрічі були обговорені проблеми Мелітополя та Мелітопольського району, намічені основні цілі та завдання районної організації партії на наступний рік, обговорені успіхи реалізації реформи з децентралізації влади та інших ініціатив президента, уряду та парламентської більшості.

Окремим питанням було розглянуто питання проведення виборів у об’єднаних територіальних громадах та участі кандидатів від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у них.

«Не дивлячись на те, що у Мелітопольському районі нещодавно почала працювати нова партійна команда, ми бачимо, що є повне розуміння проблематики території, поставлених нашими виборцями завдань і налагоджена системна робота для подальшого розвитку місцевої громади. Зі свого боку я гарантую повну підтримку та сприяння у реалізації ініціатив, спрямованих на благо мелітопольців. І я переконаний, що з такою потужною командою, ми маємо всі шанси на успіх на майбутніх виборах всіх рівнів», – зазначив керівник Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенко «Солідарність», народний депутат Ігор Артюшенко.

IMG_2435