Ігор Артюшенко відвідав Запорізьку гімназію №31

Сьогодні, 6 березня, в Гімназію №31 завітав народний депутат України, керівник Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

Політик привітав учнів 11 класу, які є неодноразовими переможцями районної олімпіади з інформаційних технологій. На прохання самих юних талантів народний депутат вручив школі двох роботів, які в подальшому будуть використовуватись під час уроків інформатики та фізики.

Директриса школи Тетяна Миколаївна підкреслила, що завдяки новому обладнанню учні з різних класів зможуть на практиці опановувати знання одразу з декількох суміжних дисциплін. Саме отримання таких інтегрованих знань є одним з базових пріоритетів, який задекларований у сучасній освітній реформі.

Юні переможці Олексій Леонов, Єгор Циганков, Данило Коваль, Антон Кадушкін та Микита Смирнов подякували депутату за подарунок та привітання зі здобутими досягненнями.

Система освіти вчить нас одному важливому правилу – працювати над собою треба протягом всього життя. В умовах, коли світ та технології дуже швидко розвиваються, необхідно постійно підтримувати свою кваліфікацію, вдосконалювати свої вміння та навички. Тому я відгукнувся на звернення юних талантів та вирішив підтримати прагнення молоді до нових знань. Я переконаний, що тільки з освіченим молодим поколінням у нашої держави буде успішне майбутнє. Тому я буду по мірі своїх можливостей і надалі сприяти створенню максимально комфортних умов для навчання запорізьких учнів, – зазначив Ігор Артюшенко.

IMG_3024 IMG_3019