Ігор Артюшенко відзвітував перед виборцями

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» розповів про роботу в 2017 році.

За останній рік за сприяння Ігоря Артюшенка були прийняті ключові для країни реформи – медична, пенсійна, освітня та судова, а також важливий законопроект «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», який поклав кінець газовому свавіллю в країні.

Парламентар голосував на підтримку земельної реформи, виступав на підтримку проекту Виборчого кодексу та за зняття депутатської недоторканності.

Підтримка реформаторських законопроектів та проектів, що націлені на поліпшення умов життя українців, розвитку інфраструктури, підвищення обороноздатності країни та захист прав громадян – це важлива функція депутата, завдяки якій формуються прозорі правила гри для розвитку країни, – обґрунтував свою позицію Ігор Артюшенко.

IMG_3935

Серед ініціатив, які розглядалися в парламенті були законопроекти, які Ігор Артюшенко принципово не підтримував і голосував «проти».

Це популістичні проекти, блокування законотворчих процесів (наприклад, намагання окремих політисил заблокувати підписання Державного бюджету, Закону про деокупацію територій Донбасу) правок, які мали на меті не конструктивну роботу, а блокування прийняття важливих законопроектів (бюджет, прийняття програми забезпечення населення безкоштовними ліками, внесення змін у Кодекси тощо) продовження мораторію продажу землі, що блокує прогресивну реформу та продовжує утримувати Україну в переліку «розвинених» країн, таких як Венесуела та Північна Корея.

Часто колеги в сесійній залі замість конструктивної та продуктивної роботи над створенням правових актів займаються популізмом та штучно затягують або блокують прийняття важливих законодавчих ініціатив, – зазначив народний депутат.

IMG_3921

Своєю роботою Ігор Артюшенко продовжує висловлювати чітку позицію, стосовно країни-агресора. Для протистояння гібридній війні та збереженню українського суверенітету, за участі нардепа було здійснено  низку кроків в цьому напрямку.

Зокрема, Артюшенко голосував за прийняття закону про деокупацію територій Донбасу, який офіційно визнав Росію агресором, «керівництво» ОРДЛО – «окупаційною адміністрацією», вперше створив правову базу для потенційного судового стягнення в судовому порядку завданих агресором збитків.

У співавторстві написаний та прийнятий Закон України «Про гастрольні заходи України», яким заборонена концертна та інша діяльність артистів, які публічно виступали за анексію Криму, у висловах посягали на територіальну цілісність України та у незаконний спосіб проводили концерти на окупова- них територіях. У співавторстві розроблено та проголосовано Закон про мовні квоти в телевізійному та радіоефірі, який захищає та забезпечує нарощування присутності державної мови в інформаційному просторі. Ігорем Артюшенком направлено запит Генеральному прокурору та Голові Служби безпеки України стосовно антиукраїнської діяльності окремих служителів Української Православної Церкви Московського Патріархату та організації Радомир, представники якої здійснювали напади на запоріжців, у тому числі, і на учасників бойових дій на сході України.

В той же час нардеп докладав зусилля для захисту прав учасників Революції Гідності та учасників російсько-української війни на сході країни. Ігор Артюшенко направив депутатські звернення щодо поліпшення житлових умов родин загиблих Героїв Небесної Сотні; підняв питання щодо виділення матеріальної допомоги учасникам війни на Донбасі; направив звернення щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій.

IMG_3925

 

Ігор Артюшенко продовжує підтримувати заходи із впровадження реформи децентралізації. Принципова позиція парламентаря щодо законопроекту щорічно дає свої результати в Запорізькому регіоні.

В 2017 році за рахунок бюджету розвитку закуплено 30 нових автобусів великої місткості, побудовано 7 сучасних стадіонів, відкрито 3 сучасних дитячих садків, змінено вуличне освітлення на економні світильники розпочата реконструкція парків та скверів.

– За три роки з моменту початку реалізації реформи з децентралізації влади, обсяги дохідної місцевих бюджетів зросли в декілька разів. Проектом бюджету 2018 року також передбачено зростання місцевих бюджетів, що дозволить спрямувати ці кошти на глобальні проекти, – пояснив Ігор Артюшенко.

IMG_3950

 

В 2017 році зусиллями парламентаря визначені важливі для запоріжців дати, які відтепер відзначатимуться на державному рівні. За ініціативи Ігоря Артюшенка відсвяткують 50-річчя створення Запорізького державного медичного університету. За роки свого існування цей заклад став одним з кращих у своїй сфері, дав підготовку тисячам українських студентів, серед яких свого часу був і нардеп.

Також Ігор Артюшенко домігся підтримки колег стосовно ініціативи відзначити 150-річчя з дня створення ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, яка дала поштовх до розвитку української науки, стала базою створення класичних наукових шкіл нашої держави.

IMG_3966

 

На рівні роботі в Парламенті Ігор Артюшенко проводить активну роботу на округах. В 2017 році народний обранець провів 177 зустрічей з виборцями та 21 особистих прийомів громадян, в тому числі і у громадських приймальнях. Депутат прийняв звернення від 4200 громадян, які стосувались поточних ремонтів будинків, прибудинкових територій, доріг та інших нагальних проблем. За результатами звернень у різні інстанції направлено 239 депутатських звернень, 12 депутатських запитів, 2 заяви до правоохоронних органів про вчинення кримінального правопорушення.

– Інформацію про проблеми, які хвилюють українців, можна дізнатися тільки безпосередньо від громадян. Спілкування з виборцями є невід’ємною частиною роботи кожного депутата. Я завжди закликаю запоріжців бути активними, підіймати хвилюючі питання, та разом шукати шляхи  їх вирішення, – наголосив Ігор Артюшенко.

IMG_3941

 

Робота Ігоря Артюшенка позитивно оцінюється і виборцями, і експертами.

В 2017 році запорізький нардеп лідирував в низці рейтингів різних незалежних організацій. Так, за версією видання «Слово і діло» парламентар посів перше місце серед запорізьких нардепів за рівнем виконаних обіцянок.
Аналітики незалежної платформи VOX Ukraine знову визнали Артюшенка депутатом-реформатором. Згідно дослідженням, яке проводили спеціалісти організації, в рейтингу сприяння у провадженні реформ нардеп посів четверте місце серед всіх народних обранців.
Як і в минулі роки каденції Ігор Артюшенко має 100 % відвідуваність засідань Верховної Ради.

IMG_3952