Ігор Артюшенко вкотре увійшов до ТОП-10 депутатів-реформаторів

Незалежна аналітична платформа VoxUkraine оновила Індекс підтримки реформ – об’єктивний і зручний інструмент для оцінки того, як депутати підтримували реформаторські закони.

Протягом минулої, 8-ї сесії депутати проголосували за 20 прогресивних законів, У 7-й сесії законів, що просували реформи, було 17, а в 6-й – 26.

Згідно досліджень, народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко увійшов до десятки найефективніших депутатів. В порівнянні з попередніми рейтингами, запорізький нардеп піднявся на дві позиції – з восьмого на шосте місце.
На своїй сторінці в соцмережі парламентар зазначив, що має за мету і надалі покращувати свої показники.

 

В трійку лідерів рейтингу увійшли Михайло Побочіх (НФ) , Іван Спориш (БПП) та Микола Величкович (НФ).

Якщо депутат приходить у Верховну Раду, реєструється в системі «Рада» і навіть сидить у своєму кріслі, це зовсім не означає, що він працює та бере участь у голосуваннях. Як показує статистика голосувань, далеко не всі зареєстровані депутати натискають кнопки «За», «Проти» чи «Утримався». Відповідно, статистика участі в голосуваннях може більш красномовно описати реальну роботу депутата, – пишуть журналісти видання.

Аналітики платформи також склали рейтинг  реформаторських фракцій. До трійки лідерів увійшли “Народний фронт”, Блок Петра Порошенка “Солідарність”  та “Самопоміч”.