Ігор Артюшенко вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, запоріжці з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні зібрались на майдані Героїв. З метою вшанувати пам’ять загиблих учасників Революції Гідності взяв участь у заході і народний депутат України, керівник Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

В рамках заходу організатори розклали шини та розпалили у бочках багаття, згадуючи трагічні події чотирирічної давнини, що відбулись на Майдані Незалежності у Києві.

Перед учасниками мітингу-реквієму виступили актори академічного музично-драматичного театру ім. В.Магара, які представили театральну виставу на честь загиблих під час Революції Гідності. Потім запоріжці поклали квіти біля пам’ятного знаку, встановленого на майдані Героїв.

«Загибель Героїв Небесної Сотні стала точкою небуття, після якої ми вже ніколи не станемо колишніми. Ціною власного життя вони назавжди змінили хід історії, виборовши для нових поколінь можливість жити в сучасній, вільній незалежній Україні.

Вони пішли, але назавжди залишились з нами. Тому що Герої не вмирають», – сказав Ігор Артюшенко, вшановуючи пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

IMG_2346 IMG_2357 IMG_2360