Ігор Артюшенко вимагає звільнити проросійського ректора Володимира Пашкова

Народний обранець Ігор Артюшенко звернувся до депутатів Запорізької обласної ради з проханням звільнити з посади ректора Запорізького обласного інституту післядипломної практики педагогів – Володимира Пашкова.

Обґрунтовуючи свою пропозицію, парламентар звернув увагу на «чорне» минуле Пашкова, який очолював та брав активну участь в розбудові ряду проросійських організацій в Україні в різні роки.

«Володимир Пашков протягом періоду незалежності України багаторазово очолював відверто проросійські структури, які пропагували сепаратизм і тим самим готували ідеологічне підґрунтя для російської агресії в Україні. Підтвердження цьому можна знайти в досьє Володимира Пашкова на офіційному сайті Всеукраїнської громадської організації «Російськомовна Україна», – йдеться у зверненні Ігоря Артюшенка.

Також, народний обранець навів приклади, коли громадськість та власне колектив Запорізького обласного інституту післядипломної практики педагогів звинувачує Пашкова у некомпетентності, постійній відсутності на робочому місці та залякуванні колективу шляхом начебто реорганізації кафедр.

Підсумовуючи своє звернення, народний депутат виявив сподівання, що його колеги – депутати Запорізької обласної ради розслідують наведені факти та звільнять Пашкова із займаної посади.

Звернення щодо звільнення Пашкова.