Ігор Артюшенко: Вимагаємо створення ТСК , яка має розслідувати факти підкупу виборців командою Юлії Тимошенко

На брифінгу у кулуарах Верховної Ради народний депутат, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко прокоментував ситуацію щодо арешту учасника піраміди Юлії Тимошенко.

Він розповів, що 20 березня в місті Дубно Рівненської області, правоохоронці затримали місцевого мешканця, який мав при собі сумку з 2,5 млн грн невідомого походження.

«За матеріалами правоохоронних органів, місцевий мешканець працював в “піраміді” з підкупу виборців кандидата Юлії Тимошенко. Дуже дивно, що цю інформацію не поширюють в центральних ЗМІ. Відбувається замовчування інформації щодо масового підкупу виборців однією з кандидаток. Можливо, це відбувається за підтримки олігарха-втікача Ігоря Коломойського, тому  ця інформація замовчується?», – сказав Артюшенко.

Депутат також нагадав, що рівно місяць тому, 21 лютого, правоохоронці з ГПУ, ДБР та СБУ викрили злочинну схему щодо підкупу виборців, в якій було залучено до 7 млн виборців.

«Станом на сьогодні були оприлюднені дані щодо організаторів цієї піраміди, в яку входило 49 працівників, депутатів місцевих рад та навіть народних депутатів.  Але чомусь на центральних ЗМІ ми не побачили цієї інформації. В понеділок журналісти «Bihus.info» оприлюднили інформацію, що до виборчого фонду кандидата Юлії Тимошенко, через підставних осіб – касирок супермаркету, пенсіонерів, людей які бідно живуть –  заводились сотні тисяч і навіть мільйони українських гривень для наповнення виборчого фонду. Це дуже цинічно, оскільки тіньові гроші використовують для того, щоб через простих людей легалізувати їх і наповнити тим самим виборчий фонд. Тому, фракція БПП вже більше двох тижнів вимагає створення ТСК, яка б розслідувала ці факти підкупу, яка може оприлюднити їх, оскільки центральні телеканали не показують цю інформацію»,відзначив Артюшенко.

Він також наголосив на тому, що ТСК, разом з правоохоронними органами, має вияснити звідки ці тіньові кошти.

«Чи це кошти олігархів, криміналітету чи російського агресора. Мова йде про мільярди гривень, які невідомим чином з’явились і роздаються через “піраміду” українським громадянам. Саме на це питання має дати відповідь слідство і ТСК»,сказав Артюшенко.

Депутат також звернувся до виборців не піддаватися на провокації штабу Юлії Тимошенко.

«Шановні виборці! Вам можуть давати кошти за голосування на виборчій дільниці, але пам’ятайте, що у виборчій кабінці ви будете сам на сам зі своєю совістю»,підкреслив Ігор Артюшенко.