Ігор Артюшенко виступив за скасування канікул для депутатів ВР

Народні депутати-члени міжфракційного об’єднання «Разом з людьми за розвиток держави» зареєстрували Проект постанови «Про внесення зміни до календарного плану проведення шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання щодо скасування канікул народних депутатів України». Співавтором проекту виступив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.  Він зазначив, що в нинішніх умовах потрібно не відпочивати, а працювати з подвійною силою.

– Частина нашої країни знаходиться під окупацією, російська гібридна агресія не припиняється ні на мить, майже щодня на сході гинуть українські військовослужбовці. Тому влаштовувати собі півторамісячну відпустку в таких умовах є просто неприйнятним.

Сьогодні як ніколи треба віддаватися своїй роботі – протистояти Кремлю, втілювати реформи, реалізувати заходи з Євроінтеграції. Тож тим, хто хоче відпочивати, раджу просто здати мандат і поступитися місцем тим, хто має намір працювати та змінювати нашу державу, – зауважив парламентар.

Ініціатори змін пропонують замінити депутатські канікули роботами в комітетах, пленарними засіданнями та засіданнями погоджувальної ради.

19399837_1694412184199901_2678625238452970987_n