Ігор Артюшенко долучився до Великоднього маршу

В неділю, 8 квітня, центральним проспектом Запоріжжя мешканці міста пройшлись Великоднім маршем. Хода об’єднала переважну більшість християнських церков нашого міста, а учасниками заходу стало декілька сотень запоріжців. Разом з представниками Запорізької обласної державної адміністрації та священнослужителями в марші взяв участь і народний депутат України Ігор Артюшенко.

Участю у марші представники церков та запоріжці показали свою єдність, а також підтримали збереження традиційних сімейних та релігійних цінностей. Марш об’єднав священиків Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, декількох протестантських Церков.

– В такий світлий святковий день хочеться побажати, передусім, миру в усіх сенсах цього слова. Миру в душі, серці, родинах, нашій країні. Давайте вірити в українські та християнські цінності, плекати українську традиційну сім’ю, і тоді наша держава буде розвиненою, а українці – щасливими та заможними, – зазначив народний депутат України, керівник Запорізької територіальної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

IMG_4791 IMG_4778 IMG_4718