Парламентар взяв участь у відкритті меморіальної дошки загиблому Герою АТО Андрію Кравченку

Сьогодні, 25 березня, народний депутат України Ігор Артюшенко разом із заступником військового комісара області Михайлом Логвіновим та представниками Заводської райадміністрації взяв участь у відкритті меморіальної дошки, присвяченої загиблому Герою АТО Андрію Кравченку і встановленої на будівлі загальноосвітньої школи №75, випускником якої був військовослужбовець.

В заході взяли участь рідні загиблого – матір, дружина та діти, а також військові побратими героя та школярі 75-ї школи, небайдужі запоріжці.

Боєць 93-ї окремої механізованої бригади Андрій Кравченко став на захист України у першу хвилю часткової мобілізації. Загинув Герой 21 червня 2014 року під Добропіллям на Донеччині, потрапивши у засідку терористів наступного дня після проголошення миру.

Андрій Кравченко був посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«Сьогодні ми вшановуємо справжнього Героя, який віддав найцінніше, що в нього було, заради майбутнього кожного з нас. Заради наближення перемоги й миру на українській землі, Андрій Кравченко віддав своє життя. Ми всі пам’ятатимемо його подвиг і робитимемо все можливе, щоб увіковічнити його ім’я в історії і втілити всі ідеали, за які загинув Герой», – зазначив Ігор Артюшенко.

Наприкінці заходу присутні вшанували всіх загиблих героїв АТО хвилиною мовчання.

DSC_1331