Ігор Артюшенко взяв участь в форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом»

Петро Порошенко нарешті розв’язав інтригу і заявив: боротиметься за президентство вдруге. І має чітке бачення стратегії розвитку країни. Наступ проти бідності та корупції, оздоровлення економіки за рахунок розвитку агропромислового комплексу, IT, машинобудування, інфраструктури, логістики і туризму. Головні приорітети Глава держави окреслив на форумі «Від Крут до Брюсселя», який проходив вчора в Києві.

– Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду Президента України. Прошу у виборців мандата на те, щоб гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції, нашої незалежності. Щоб відновити територіальну цілісність країни і принести вигідний Україні мир. Щоб завершити побудову сильної успішної держави, здатної забезпечити порядок, добробут і безпеку кожного українця,– заявив Петро Порошенко.

Форум відбувся у Міжнародному виставковому центрі. Підтримати діючого Президента приїхали українці зі всіх регіонів: представники духовенства, віряни, політики, громадські, культурні та наукові діячі. В числі запорізької делегації в столицю прибули представники запорізького осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат Ігор Артюшенко заявив про всебічну підтримку Петру Порошенку:

– Щодо політичної програми, то Президентом було озвучено, що вже зроблено і що наразі ще не реалізовано. Тобто фактично той шлях, яким ми зараз рухаємося. Зокрема це ЄС, НАТО, боротьба з агресором мирним, військово-дипломатичним шляхом. Але, безумовно, нарощуючи та посилюючи армію, адже це єдине, що захищає державну незалежність України», – пояснив народний обранець.

На форумі були присутні також голова Запорізької обласної ради, депутат обласної ради фракції «Солідарність» Григорій Самардак, лідер фракції «Солідарність» в Запорізькій обласній раді Едуард Гугнін, лідер фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов, депутати фракції «Солідарність» в міській раді кіборг В’ячеслав Зайцев та Микола Бєлий, активісти партійних осередків області, голови ОТГ та РДА Запорізької області.

Президент висловив слова вдячності своїй команді. Він наголосив, що зміг разом зі своєю командою здійснити раніше неймовірні мрії: здобути асоціацію, безвіз, відродити армію, встояти перед наступом і не дати Росії захопити Україну.

На найближчі роки – виклики ще масштабніші, заявив Глава держави. Саме тому прийняв рішення кандидувати.