Ігор Артюшенко взяв участь в ІХ святковій ході з нагоди Христового Воскресіння

28 квітня, в центрі Запоріжжя пройшла традиційна хода на честь свята Великодня. Серед присутніх були народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко, директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької державної адміністрації Владислав Мороко, працівники Національної поліції, представників різних напрямків християнства, національних меншин та представники громадськості.

Хода стартувала від бульвару Шевченка. Учасники ходи скандували «Ісус Воскрес!», співали пісні і тримали в руках повітряні кулі та прапори. Пройшовши по проспекту Соборному, його учасники зупинилися на Майдані Героїв, де на всіх чекала святкова програма.

«Вітаю усіх зі святим і світлим святом Христового Воскресіння. Бажаю добробуту, злагоди та єдності усім нам»зазначив Ігор Артюшенко.

Захід був проведений за ініціативою Ради Християнських Церков, при підтримці народного депутата України, голови Запорізького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Ігоря Артюшенка та Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА.

Фото: timenews.in.ua