Ігор Артюшенко взяв участь в урочистостях до Дня міста Мелітополя

234 річницю з дня заснування міста відзначили 29 вересня.

Привітати мелітопольців приїхали гості зі столиці та обласного центру – заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії БПП «Солідарність» Ігор Артюшенко, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, очільник Запорізької обласної ради, депутат обласної ради фракції «Солідарність» Григорій Самардак, прокурор Запорізької області Валерій Романов а також представники міст побратимів з Болгарії та Литви.

Щоразу вітаючи мелітопольців з Днем міста, мені приємно чути про нові зміни, які відбулись протягом року, – звернувся до мешканців Ігор Артюшенко, – Звичайно, ми слідкуємо за життям регіону, і намагаємося докласти якомога більше зусиль, щоб бути задоволеними підбитими підсумками. Проте, одне – коли про нові дороги, відремонтовані установи та оновлені підприємства говорять цифри в звітах, і зовсім інше – коли вдосконаленням свого міста пишаються самі жителі.

Мелітополь сьогодні є прикладом дієвості реформ. Впровадження реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, дозволило суттєво розширити бюджет міста, і разом з тим надати нові можливості для розвитку, – зазначив народний депутат України.

Мер міста, голова Мелітопольської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Мінько озвучив деякі приклади з того, що вдалося зробити завдяки реформі. Одним з головних досягнень стало відкриття стадіону «Спартак» та присвоєння йому статусу спортивної споруди Національного рівня.

Масштабна реконструкція «Спартака» обійшлася в понад 12 мільйонів гривень.

Ми відкрили спортивну споруду національного рівня – оновлений реконструйований стадіон «Спартак» імені Олега Олексеєнко. Тепер він може приймати не тільки спортивні команди міста Мелітополя, а й найкращі легкоатлетичні збірні України. Також була відкрита оновлена ​​амбулаторія. Цим подіям передувало створення Молодіжного та інклюзивного центрів, придбання квартир дітям-сиротам і двох квартир для дитячих будинків сімейного типу. Крім цього, проводиться широкомасштабна реконструкція школи №23. Також був реалізований ряд серйозних інфраструктурних проектів по реконструкції дорожнього полотна і відновленню комунікацій по вул. Героїв України, просп. Б.Хмельніцкого і просп.50-річчя Перемоги, – навів приклади роботи Сергій Мінько.

Містом студентів назвала Мелітополь заступник Міністра соціальної політики Наталя Федорович. Вона наголосила, що воно має велику перспективу розвитку, адже міська влада всіляко підтримує дітей та молодь.

Протягом дня святкування в місті працювали розважальні локації та ярмарки місцевих виробників. Завершилось свято масштабним концертом за участю зірок української естради.