Ігор Артюшенко взяв участь в урочистостях на Хортиці

На території Національного заповідника “Хортиця” відбулась церемонія вручення Плащаниці Ісуса Христа козацькій церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Святиню запорізькім вірянам передали активістки громадської організації «Союз українок України». Для цієї місії членкині спільноти прибули зі Львова.

IMG_4060

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Артюшенко подякував активісткам за подарунок для запоріжців та зазначив, що сьогодні українцям вкрай важливо підтримувати один одного.

– Запоріжжя – це Україна, а Хортиця – це серце України. Завжди приємно бачити зацікавленість та небайдужість до нашого міста, особливо тішить, що внесок в нашу духовність роблять українці з різних куточків держави.

В час, коли російський агресор веде проти нас гібридну війну ми гуртуємося, стаємо сильнішими, та ще більше цінуємо нашу культуру, мову, славетну історію, шануємо минулих і сучасних героїв. Ми все робимо правильно, а значить нам все вдасться. Перемога обов’язково буде за Україною, – сказав депутат.

Як розповіла голова організації «Союз українок України» Ореслава Хомик, над створенням плащаниці працювали одразу декілька майстринь.

Плащаниця виконана майстринями Національної академії мистецтв і вона буде оберігати не тільки церкву пресвятої Богородиці, не тільки Хортицю, але й всю Україну, особливо захисників, які сьогодні на сході боронять наш спокій, – зазначила активістка

IMG_4111

IMG_4123

Окрім плащаниці гості передали церкві капсулу з землею із міста Вишнівця, дубочки і кущі калини з батьківщини засновника Хортицької Січі гетьмана Дмитра Вишневецького (Байди). Одразу після служби в церкві учасники церемонії висадили саджанці на території заповідника.

 

 

IMG_4152

 

IMG_4187