Ігор Артюшенко взяв участь в засіданні Ради регіонального розвитку

Вчора в Києві під головуванням Президента України відбулось засідання Ради регіонального розвитку.

Учасниками заходу стали керівники уряду, представники центральних та обласних органів влади, депутати Верховної Ради України, працівники органів місцевого самоврядування. Голова держави Петро Порошенко виступив перед присутніми та розказав про пріоритети регіональної політики держави, які мають бути реалізовані в найближчі роки.

Взяв участь у заході і Голова Запорізької територіальної організації партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Ігор Артюшенко. Парламентар підкреслив, що створення однакових умов для стрімкого розвитку інфраструктури територій, до якісних медичних, освітніх та інших соціально важливих послуг – одне з пріоритетних завдань органів влади всіх рівнів.

Саме завдяки ініційованій Президентом Петром Порошенком реформі децентралізації, місцеві громади отримали не лише широкі повноваження, але і необхідні для їх реалізації фінансові ресурси. Ці ресурси, за умов їх ефективного використання, дозволяють місцевим органам влади якісно розвивати територію, осучаснювати її інфраструктуру. Сьогоднішній успішний досвід ОТГ показує, що часто їх керівництво реалізовує такі амбітні проекти, яким можуть позаздрити навіть обласні центри.

І для того, щоб всі без виключення території отримали збільшені бюджети та широкі можливості, нам необхідно завершити процес формування громад.

В Запорізькій області вже більшість території покрита новими ОТГ. У порівнянні з іншими регіонами – ми впевнено посідаємо лідируючи місця по країні. І я вірю, розпочата нами реформа буде успішно завершена ще до наступних місцевих виборів, – зазначив Ігор Артюшенко.