Ігор Артюшенко взяв участь в засіданні Регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування

Захід на тему «Законодавче забезпечення роботи органів місцевого самоврядування щодо соціального захисту населення» зібрав народних депутатів, представників місцевої та обласної влади, голів громад, очільників міст та селищ Запорізької області.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання регіону. Присутні прийшли до висновку, що більшість проблемних питань на місцях вдалося вирішити завдяки впровадженню реформи децентралізації.

Народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що реформа триває, тож вже наступного року кількість розвинених територій в країні збільшиться.

– Наша партія є не тільки прихильником реформи децентралізації, але і її активною рушійною силою. Фактично, бойовим авангардом.

І вже громадянам добре видно позитивні здобутки децентралізації – проблемні питання, які роками та навіть десятиріччями залишалися відкритими, вирішуються за короткий термін. Бюджет Запоріжжя збільшився майже в чотири рази, виділені рекордні суми на ремонти, благоустрій та дороги. Відновлюється та будується нова інфраструктура – школи, дитсадки,  вперше відкриваються нові стадіони.

Тож збільшення повноважень територій, збільшення бюджетів міст і як наслідок їх розвиток – це той вектор, за яким ми продовжимо працювати і в наступному році, – наголосив депутат.

В ході дискусії учасники підняли фінансові питання та визначили головні напрямки стратегії розвитку міст області.