Ігор Артюшенко: Є достатньо матеріалів щодо підозри команди Юлії Тимошенко у незаконних фінансових оборудках

Народний депутат України, голова ЗТО партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко обговорив останні політичні події в ефірі 5 каналу.

Він прокоментував ефективність роботи ТСК у парламенті, де працюють дві тимчасові слідчі комісії – одна стосується скандалу навколо багаторічного розскрадання Збройних Сил України, інша – вбивства активістки Катерини Гандзюк. Незабаром планується створення третьої тимчасової слідчої комісії.

Після оприлюднених фактів учора, у тому числі Бігусом та оприлюднення даних СБУ і проведених ними низки обшуків по всій країні, справді є достатньо матеріалу щодо підозр до команди Юлії Володимирівни Тимошенко і партії «Батьківщина», щодо того, яким чином фінансується її політична кампанія, яким чином будується чи будувалася мережа по підкупу виборціврозповів Ігор Артюшенко.

В ході ефіру депутат пояснив суть журналістського розслідування та незаконних джерел фінансування кампанії Тимошенко:
– «Вчора, під час оприлюднення журналістського розслідування були наведені факти, які базуються на публічній інформації. Фактично кожен громадянин може так само зайти на сайт НАЗК подивитися звіти партії і там побачити, що, наприклад, «Батьківщина» отримала від фізичних та юридичних осіб понад 150 млн. гривень. Більшість людей, які нібито пожертвували партії Юлії Тимошенко по 148-149 тисяч гривень, опинилися звичайними українцями, які або не знали, що їх персональні дані використовували для проведення таких платежів, або знали, але таких коштів в дійсності не мали. Одним з таких «донорів» стала касир супермаркету. У той же час вона значиться бенефіціаром столичних фірм з уставними капіталами по 50 млн. гривень в кожній. На цих людей були оформлені фірми, які були у групі Онищенка»пояснив парламентар.

Народний обранець зазначив, що створення ТСК є ефективним та важливим рішенням, особливо коли є скандальні, потужні кримінальні справи, в яких можуть бути замішані найвпливовіші особи в державі і для цього потрібен розголос та оприлюднення фактів тимчасово слідчих комісій.