Ігор Артюшенко: “За розгін Майдану перші особи минулої влади скоріш за все отримають заочне засудження”

За розгін Майдану перші особи минулої влади скоріш за все отримають заочне засудження. Таку думку висловив народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко під час прямого ефіру на каналі 112.

Політик взяв участь в обговоренні актуальних подій в державі. Окрему увагу приділили результатам розслідування справ Майдану напередодні третьої річниці Революції Гідності.

«Найлегше все розслідувати по гарячим слідам і, на жаль, саме перший етап був втрачений і ми розуміємо чому – через прізвища, які на той момент очолювали правоохоронні структури. Я бачу чітку волю Генерального прокурора довести справу до кінця і я сподіваюсь, що наприкінці грудня-початку січня вже буде конкретний результат. Я розумію, що скоріш за все це буде заочне засудження перших осіб минулої влади. Ми не можемо допитати Януковича чи ще когось, але заочно засудити – можемо», – зазначив Ігор Артюшенко.

Серед тем, які обговорили в ефірі – конкуренція в політиці, діяльність Саакашвілі та Медведчука, безвізовий режим з ЄС, електронне декларування.