Ігор Артюшенко закликав не повторювати історичних помилок задля збереження державності України

Народний депутат України Ігор Артюшенко під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради нагадав про річницю чергового відновлення української державності, а також висловив свою думку про причину невдачі цієї спроби.

Саме в цей день, 15 березня 1939 року була проголошена незалежність Карпатської України. На мою думку, це дуже важливий етап в українській історії, який недостатньо широко висвітлюється. Події є одночасно героїчними та трагічними, адже чергова спроба створити незалежну Українську Державу не відбулась, а держава фактично проіснувала не більше трьох діб.

Чому це сталось? Чому постійно ми переможно виборюємо незалежність, але щоразу втрачаємо її? Тут є два моменти. Або це, як було у випадку з Карпатською Україною, зовнішнє вторгнення, або це – руїна та розбрат між нами самими, – сказав Ігор Артюшенко.

Також депутат наголосив на тому, що відсутність єдності та зневіреність серед українців є чи й не головною проблемою нинішньої ситуації під час четвертого року війни проти Росії. Адже інформаційне поле насичене різного роду негативом та “зрадою”, що спричиняє зневіру серед українців та послаблення їх готовності працювати задля розбудови сильної та незалежної України.

Для того, щоб подолати таку проблему та повірити в те, що ми знаходимось на правильному шляху, Ігор Артюшенко пропонує більше довіряти незаангажованим та незалежним джерелам інформації, зокрема – представникам міжнародної спільноти.

Я, як представник влади є заангажований власною політичною позицією. Депутати опозиційних сил також заангажовані своєю політичною позицією. Тому в наші слова повірять не всі телеглядачі. Тому я б рекомендував більше довіряти об’єктивним джерелам інформації. Тим джерелам, які не хочуть сподобатись українському виборцю, які точно не мають наміру тут обиратись. Я маю на увазі міжнародну спільноту, – зазначив народний депутат.

Наприкінці політик навів декілька цитат з позитивними оцінками темпу реформ в Україні з боку офіційних осіб США та Європейського Союзу, а також закликав більше вірити в успіх у розвитку нашої держави.