Ігор Артюшенко закликає запоріжців об’єднатись заради захисту рідного міста

Народний депутат України та очільник запорізької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко виступив перед запоріжцями із заявою, в якій з великою вдячністю звернувся до кожного, хто проявив активність та, виконавши громадянський обов’язок, прийшов на виборчу дільницю. Також керівник запорізької «Солідарності» подякував всім, хто віддав голос за пропрезидентську політичну силу.

«Я вдячний запоріжцям за підтримку і впевнений, що моя команда виправдає той кредит довіри, який надали нам мешканці міста. Переконаний, що кандидати від «Блока Петра Порошенка «Солідарність», які стали депутатами міської ради, покажуть роботу дійсно відповідальних за свої слова і дії політиків», – зазначив парламентар.

Також Ігор Артюшенко наголосив на тому, що результат виборів можна оцінювати позитивно, так як під час правління Партії регіонів у 2010 році, «біло-блакитна» більшість складала дві третини міськради, що дозволяло «регіоналам» блокувати прийняття будь-яких рішень.

«Тепер у міську раду потрапляють представники семи різних політичних сил і при цьому демократичні сили мають реальний шанс створити більшість, яка буде готова брати на себе відповідальність за долю міста», – зазначив Артюшенко.

При цьому народний депутат відмічає, що при більш-менш рівній кількості представників різних політичних сил, рішення будуть прийматись з урахуванням всіх думок, що і є демократичною нормою. Разом з тим, покращиться якість роботи самої міськради, основним завданням якого є контроль над використанням бюджетних коштів.

«Завдяки цим виборам пройшла політична люстрація нинішнього складу міської ради і власне депутатського корпусу. Переважна більшість обраних депутатів міськради, за попередніми даними, ніколи раніше не займала подібних посад. Зокрема вісім представників «Блока Петра Порошенка «Солідарність» – це нові обличчя в політиці, які зададуть вектор розвитку нашому місту», – підкреслив Ігор Артюшенко.

Разом з позитивною оцінкою результатів виборів депутатів міської ради, керівник запорізької «Солідарності» звернув увагу на загрози зі сторони представників донецького олігарха, який намагається політично окупувати регіон.

«Можна із впевненістю стверджувати, що Опозиційний блок зазнав нищівної поразки на цих виборах. Представники цієї політичної сили планували провести свого кандидата в мери у першому турі і створити більшість у міській раді. Але запланований опозиційними силами бліцкриг провалився. Створення їх більшості в міськраді неможливе через недостатню кількість депутатів від Опозиційного блоку», – відмітив Ігор Артюшенко.

За словами голови пропрезидентської партії в Запоріжжі, представникам Ахметова не вдалось здійснити задумане не дивлячись на величезні бюджети, вкладені у кампанію. За деякими оцінками ці бюджети склали  десять мільйонів доларів.

Стосовно другого туру виборів міського голови, то тут Ігор Артюшенко зазначає про існування все тих же загроз, пов’язаних із донецькою окупацією Запоріжжя.

Разом із військовою загрозою зі сходу, лишається і адміністративна загроза, яка стане реальністю у випадку перемоги у другому турі донецького представника.

«У результаті реалізації цієї небезпеки, у ролі біженців можемо опинитися ми, запоріжці, адже у нас не буде ані роботи, ані зарплатні, ані дому. Все це у нас і наших дітей відберуть. Ми вже проходили подібне у період з 2010 по 2014 рік, у часи донецького «смотрящего». Але тепер небезпека набагато значніша, адже мова йде не лише про чужого керівника, але й про десятки тисяч слухняних біженців, які можуть зайняти наші місця», – зазначив народний депутат.

У зв’язку із цим, Ігор Артюшенко закликав всі демократичні сили і усіх запоріжців об’єднатись і не допустити подібного.

«Нам треба щоб запоріжці керували своїм містом. І я впевнений, що запоріжці проти того, щоб нами керував хтось із Донецька, ведучі сюди донецький менеджмент і війну.

Я закликаю усіх кандидатів у мери – запоріжців, а також всі політичні партії та громадські організації об’єднатись навколо фігури Миколи Фролова напередодні другого туру виборів. Так як тепер від його перемоги залежить – будемо ми керувати містом, або це буде робити ставленик донецького олігарха. Я закликаю забути дрібні чвари, щоб перемогти зовнішню загрозу, яка нависла над запоріжцями», – підкреслив у своїй заяві Ігор Артюшенко.