Ігор Артюшенко: «Запоріжжя, розташоване на двох берегах Дніпра, і Хортиця з її славетною козацькою історією – є символами єдності нашої держави»

Сьогодні, 22 січня, народний депутат України, голова запорізької міської організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко взяв участь в урочистому мітингу, присвяченому Дню Соборності України.

Також в заході взяли участь представники обласної та міської влади, декілька сотень активістів і небайдужих запоріжців.

До святкування Дня Соборності України активно долучились і представники районних осередків запорізької «Солідарності».

Під час урочистих заходів, що відбулись під погруддям Тараса Шевченка на однойменній площі, перед учасниками урочистого мітингу з патріотичною програмою виступили народні колективи.

«Гасло «Україна – єдина!» стало для запоріжців справжнім символом у боротьбі з сепаратизмом та зовнішнім агресором – Росією. Кожному запоріжцю варто пам’ятати і пишатись тим, що наше місто, розташоване на двох берегах Дніпра, має серце України і колиску козацтва – острів Хортицю зі своєю славною історією, і є символом єдності нашої держави. Українці протягом століть історичного розвитку довели: коли ми об’єднані – немає сили, яка б могла нас здолати. Лише разом ми переможемо!», – зазначив Ігор Артюшенко.

По закінченню мітингу парламентар та інші учасники заходу поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка.

Також присутні схилили голови та хвилиною мовчання вшанували Героїв, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність України.

DSC_0473 (1)DSC_0476 (1)