Ігор Артюшенко зустрівся з волонтерами Заводського району

В суботу, 9 грудня, волонтери Заводського району провели тематичну зустріч з нагоди Дня Волонтера. На захід був запрошений народний депутат України, керівник Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.

Своє свято благодійники мали змогу провести вже у власному приміщенні. Нещодавно за сприяння Ігоря Артюшенка організація отримала приміщення, яке в майбутньому перетвориться на повноцінний благодійний центр.

Народний депутат вручив волонтерам грамоти за самовіддану працю з підвищення обороноздатності держави, боєготовності армії та соціального захисту учасників бойових дій та їх сімей.

– Дякую вам за самовіддану працю, за те, що ще на початку бойових дій ви змогли самоорганізуватись, та разом з добровольцями фактично зупинити агресію ворога. Не секрет, що тоді армія не мала що їсти, нормальної форми, не було навіть мінімального забезпечення. І лише завдяки вашій активній позиції та саможертовності ми створили ту ефективну армію, яка в нас є сьогодні. Вітаю всіх з Днем волонтера та бажаю миру, та, звичайно, перемоги. Бо без перемоги не буде миру, – звернувся до волонтерів Ігор Артюшенко.

У свою чергу представники благодійної організації подякували депутату за багаторічну підтримку та допомогу у діяльності фонду, сприяння розвитку волонтерського руху та небайдужість до проблем учасників бойових дій.

– Дякуємо за його готовність допомогти, за бажання полегшити життя армії, учасників бойових дій. Як учасник бойових дій я прекрасно розумію, що на своєму рівні влада, депутати роблять все для того, щоб зупинити ворога, щоб не класти життя наших героїв тисячами. Вірю, що спільними зусиллями ми зможемо наблизити нашу перемогу, – зазначив учасник бойових дій, волонтер Ігор.

Наостанок Ігорю Артюшенку вручили оберіг, які волонтери роблять для захисників України, що знаходяться на передовій лінії оборони, зазначивши, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю для підтримки українських захисників.