Ігор Артюшенко зустрівся зі студентами Запорізького національного університету

Голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат України Ігор Артюшенко провів ряд зустрічей зі студентами та викладачами Запорізького національного університету.

Темами зустрічей стала боротьба з корупцією в Україні, успішні кроки в цьому напрямку, а також діяльність профільного антикорупційного комітету Верховної Ради, членом якого є парламентар.

Перший захід відбувся на базі юридичного факультету ЗНУ. Про зустріч з майбутніми юристами попросили представники організації «Ліга студентів Асоціації правників України». Ігор Артюшенко розказав присутнім про антикорупційні реформи, які відбуваються в Україні. Зокрема, мова йшла про значні успіхи в напрямку дерегуляції економіки, запуску прозорих державних закупівель, створення нових антикорупційних органів тощо.

Питання студентів стосувались здебільшого механізму відбору суддів Вищого антикорупційного суду, справ, які будуть розглядатись у ньому та створення законодавчої бази, яка дозволить суттєво зменшити корупційні ризики в Україні.

Від організаторів зустрічі народний депутат отримав подяку.

В рамках другої зустрічі народний депутат взяв участь у засіданні бізнес-інкубатора ЗНУ. Декан економічного факультету Алла Череп розказала про ті можливості, які створює для студентів інкубатор, а також про успішні проекти, які реалізовуються «інкубантами» ЗНУ.

У свою чергу, Ігор Артюшенко розказав про економічний курс, який зараз реалізовує чинне керівництво держави, а також про майбутні плани по створенню умов, що унеможливлюють корупційні ризики. В першу чергу, мова йде про приватизацію державних підприємств, які є однією з основою корупції, створення прозорих систем взаємодії влади та бізнесу, які унеможливлюють вплив чиновників на видачу тих чи інших дозволів тощо.

Також парламентар зазначив, що на його думку, найбільш перспективними та пріоритетними галузями вітчизняної економіки є сільське господарство, енергетика та розвиток IT-технологій.

Студенти були задоволені спілкуванням з депутатом. Ігор Артюшенко сказав, що подібні зустрічі зі студентством не стануть останніми, і вже найближчим часом буде проведений аналогічний захід у більш розширеному складі – для студентів та викладацького складу економічного факультету вищого навчального закладу.

«Для того, щоб студент залишив стіни університету підготовленим та кваліфікованим спеціалістом, необхідно поєднувати теоретичну підготовку з практичною діяльністю, «круглими столами», на яких розглядаються практичні аспекти розвитку нашої держави, її економіки, реформування законодавчої бази тощо.

Тому я радий, що в ЗНУ проводяться такі цікаві зустрічі зі студентством. Сподіваюсь, що цей напрямок роботи буде корисним для нашої молоді. Мені було надзвичайно цікаво спілкуватись з такими активними людьми, тому планую продовжувати цю практику і в майбутньому», – зазначив народний депутат Ігор Артюшенко.