Ігор Артюшенко звернув увагу Прем’єр-Міністра на проблеми запорізького підприємства

Мова йде про ПАТ «Запоріжжяобленерго».

До депутата від імені колективу звернулась голова обласної профспілкової організації підприємства Олена Ковальчук. Вона розповіла, що в «Запоріжжяобленерго» склалася критична ситуація – з 2017 року співробітникам не виплачують зарплату. За цей час з підприємства звільнилося більше 1250 працівників, а сума заборгованості тільки з початку поточного року складає понад 209 мільйонів гривень.

Станом на сьогоднішній день кількість вакансій в цілому по ПАТ «Запоріжжяобленерго» становить більше 20% від штатної чисельності. Фактично кожна п’ята посада є вакантною. Дільниці, де відсутні співробітники, частково або повністю вже не можуть виконувати свої функції. Найгірша ситуація з плинністю висококваліфікованих працівників склалася в містах Запоріжжя та Бердянськ.

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Ігор Артюшенко разом з колегою по фракції Миколою Фроловим направили депутатський запит Прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману з вимогою терміново  створити робочу групу, яка має всебічно та об’єктивно вивчити проблему для подальшого її вирішення. В документі парламентарі окреслили наслідки, які погрожують регіону в випадку, якщо ситуація не буде виправлена.

Ситуація на підприємстві ставить під загрозу не тільки колектив та їх родини, а й всіх мешканців регіону, які стали заручниками обставин. Від стабільної роботи «Запоріжжяобленерго» залежить забезпечення електроенергією всієї області. А враховуючи, що область прифронтова, і безпосередньо межує з територією бойових дій, енергонадійність в даному випадку є питанням національної безпеки.

Вважаю, що створена робоча група на рівні Кабміну розбереться в ситуації та зрушить проблему з мертвої точки, – зазначив Ігор Артюшенко.