Кандидату в Президенти України Порошенку Петру Олексійовичу. Звернення Комітету громадського контролю щодо недопущення до нової влади людей, які зганьбили себе співпрацєю зі “смотрящім” від 13.05.2014

zvernennya-do-poroshenka-borotba-z-anisimovym

Звернення Комітету громадського контролю щодо недопущення до нової влади людей, які зганьбили себе співпрацєю зі “смотрящім”

Кандидату в Президенти України
Порошенку Петру Олексійовичу

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ


Шановний Петро Олексійович!

Звертаємось до Вас, як до кандидата в Президенти України, який за даними всіх соціологічних досліджень є лідером виборчих перегонів. А тому є велика вірогідність, що саме Ви очолите нашу державу і приведете до влади ту команду людей, з якими зараз йдете на вибори. А потім нестимеме і всю повноту відповідальності за їх подальші дії.

Зазначаємо, що “Комітет громадського контролю” – це ініціатива ряду громадських організацій, що об’єдналися заради виконання високої мети: розробити і реалізувати механізм громадського контролю за діями влади, зробити владу підзвітною громаді, а її дії – прозорими та відповідальними. В першу чергу це стосується доведення до логічного завершення всіх злочинних дій та корупційних схем минулого режиму. В другу – унеможливити повторення цих дій вже новою владою через пильну увагу громади до кожного її кроку та проведення превентивних заходів контролю.

Виходячи з вищевикладеного, нас дійсно занепокоїла ситуація, коли на запорізькому рівні в Вашу команду потрапили люди, що скомпроментували та зганьбили себе співпрацею зі злочинним режимом Януковича, діяли в інтересах минулого кримінального “смотрящего” Анісімова, а тепер намагаються “вийти сухими з води” і залишити за собою вплив, потрапивши вже до нової влади, що зараз формується.

Наприклад, Дяченко Олександр Васильович – людина, яка публічно виступала проти громадського сектору в Запоріжжі, оббріхуючи його на угоду угрупування “Сін-Анісімов-Пеклушенко” та намагаючись знівелювати всі наші здобутки у боротьбі зі “смотрящім”. І це при тому, що саме діяльність громадських активістів з розслідування корупційних схем минулої влади та публічне висвітлення її результатів – правди, яка відкрила очі запоріжцям на злочинну систему влади та стала підгрунтям Майдану в Запоріжжі.

Про вказану “діяльність” Дяченко О.В. знає весь третій сектор в Запоріжжі, а тому поява цієї особи у Вашій команді кидає, нажаль, тінь на всю команду і на Вас особисто.

Просимо не залишити це звернення поза Вашою увагою та зробити відповідні висновки.