На вимогу запорізьких депутатів проблеми «Запоріжжяобленерго» розглянуть НКРЕКП та Фонд держмайна

Про це повідомив Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман у відповідь на депутатський запит Ігоря Артюшенка та Миколи Фролова.

Народні обранці направили депутатський запит Прем’єр-Міністру України з вимогою терміново  створити робочу групу, яка має всебічно та об’єктивно вивчити проблему для подальшого її вирішення. В документі парламентарі окреслили наслідки, які погрожують регіону в випадку, якщо ситуація не буде виправлена.

Депутати звернули увагу центрального керівництва на проблему підприємства, після звернення колективу ПАТ «Запоріжжяобленерго». Як ми писали раніше, до Ігоря Артюшенка звернулась голова обласної профспілкової організації підприємства Олена Ковальчук. Вона розповіла, що в «Запоріжжяобленерго» склалася критична ситуація – з 2017 року співробітникам не виплачують зарплату. За цей час з підприємства звільнилося більше 1250 працівників, а сума заборгованості тільки з початку поточного року складає понад 209 мільйонів гривень.

Станом на сьогоднішній день кількість вакансій в цілому по ПАТ «Запоріжжяобленерго» становить більше 20% від штатної чисельності. Фактично кожна п’ята посада є вакантною. Дільниці, де відсутні співробітники, частково або повністю вже не можуть виконувати свої функції. Найгірша ситуація з плинністю висококваліфікованих працівників склалася в містах Запоріжжя та Бердянськ.

photo_2018-04-13_09-44-03