Народний депутат нагородив чемпіонів спортивного клубу «Запорізька Січ»

Парламентар та почесний голова спортивного клубу «Запорізька Січ» Ігор Артюшенко взяв участь в урочистих зборах клубу, нагородивши найбільш успішних вихованців, чемпіонів, які отримали перемоги у найбільш престижних змаганнях з різних видів єдиноборств у 2015 році.

Серед нагороджених цінними призами опинились спортсмени таких видів єдиноборств як дзюдо, самбо, греко-римська боротьба, кікбоксинг та інші. Протягом 2015 року талановиті представники клубу здобули перемоги як у всеукраїнських, так і європейських та світових змагань.

Зокрема високі результати показали кікбоксери:

  • Майстер спорту України, бронзовий призер світових змагань у 2013 році, чемпіон світу 2014 року, та чемпіон України 2013-2015 років, сирота Дмитро Яровой;
  • Чемпіон України серед школярів та юнаків, що має 1-й юнацький розряд Олексій Філоненко;
  • Чемпіон України серед школярів та юнаків, що має 1-й юнацький розряд Артем Мішковець;
  • Чемпіон України серед школярів, що має 1-й юнацький розряд Ілля Філоненко.

Представники дзюдо та самбо:

  • срібний призер чемпіонату Європи з самбо серед юнаків, чемпіон світу з самбо та член збірної України з дзюдо Віталій Шепель;
  • Майстер спорту міжнародного класу, член збірної України з дзюдо, чемпіон світу з самбо серед юніорів Олексій Лисенко;

Чемпіони універсального бою:

  • Майстер спорту міжнародного класу та чемпіон Європи серед дорослих Владислав Калюта;
  • Майстер спорту міжнародного класу та чемпіон Європи серед дорослих Андрій Корольов.

Також відзначилися спортсмени у греко-римській боротьбі:

  • чемпіон України, член олімпійської збірної та майстер спорту Андрій Гладких;
  • бронзовий призер чемпіонату України, майстер спорту Олександр Деркач.

«Сподіваюсь, що нинішні успіхи – це лише початок для всіх вас. Адже своїми досягненнями ви прославляєте наше місто і нашу країну. На вас покладена велика відповідальність. Адже виступаючи та перемагаючи на європейських та світових змаганнях, ви формуєте думку інших країн про Україну. Якою буде ця думка, залежить від ваших здобутків. А всі ваші здобутки – це результат титанічної праці над собою, а також титанічної праці ваших тренерів», – зазначив Ігор Артюшенко виступаючи перед чемпіонами.

Також Ігор Артюшенко провів нараду з тренерами спортивного клубу «Динамо» обговоривши подальші плани, до яких належить проведення змагань у Запорізькій області, зокрема у містах Дніпрорудному, Мелітополі і самому Запоріжжі.

DSC_0371