Народний депутат вимагає неупередженого розслідування резонансного ДТП

Народний депутат України Ігор Артюшенко звернувся до керівництва ГУНП в Запорізькій області та Запорізької обласної прокуратури з вимогою взяти на особистий контроль процес розслідування резонансного ДТП, що сталось в центрі Запоріжжя 10 травня.

Нагадаємось, тоді на проспекті Соборному в районі зупинки «вул. Сталеварів» в надзвичайній події постраждало 7 автомобілів, а також автобус, що рухався за одним з маршрутів громадського транспорту. Згідно з інформацією, що була поширена у різних електронних ЗМІ регіону, імовірним винуватцем ДТП є Євген Пастухов. Деякі сайти пов’язують це ім’я з діяннями кримінального характеру.

Окрім цього, є імовірність того, що винуватець події, будучи за кермом автомобіля, перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. При цьому, не дивлячись на те, що в результаті ДТП є постраждалі, по відношенню до водія не було обрано запобіжного заходу у вигляді арешту – він наразі знаходиться на волі.

Керівник Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат Ігор Артюшенко звернувся до керівництва правоохоронних органів з вимогою надати інформацію про стан розслідування кримінального провадження, а також взяти це розслідування під особистий контроль.

Ігор Артюшенко звернув увагу керівництва ГУНП та прокуратури на те, що останнім часом все частіше відбуваються ДТП, винуватцями яких стають водії у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Тому дуже важливо, щоб було забезпечено невідворотність покарання за подібні правопорушення.

1 2